Postacie

Hlunder Liyasam

tekst archiwalny - 2 sierpnia 2006
Hlunder Liyasam to wychowanek Zakonu Aviatora w Sardanie. Nigdy nie poznał swojej rodziny. Od najmłodszych lat poddawany był rozmaitym próbom i zmuszany do wyczerpujących treningów. Nigdy nie lubił zakonu, do którego trafił. Nie lubił zakonu oraz mnichów w nim przebywających. Ich wieczne milczenie bardzo go denerwowało.

Miał tam jednak przyjaciela, Dantraga, który stał się później jego bratnią duszą. Hlunder był często wraz z nim wysyłany na misje w rozmaitych sprawach. Po kilku latach mnich doszedł do wniosku, że dwie dekady wyczerpujących treningów przyniosły zamierzony skutek. Hlunder szybko wspiął się wysoko w hierarchii Zakonu i teraz jest dowódcą brygad wyruszających na bitwy przeciw wrogom państwa.

Hlunder nienawidzi Tahmarczyków. Pewnego razu był nawet podejrzewany o zabójstwo jednego z posłów Tahmaru, który przybył do Zakonu w celu zaproponowania absurdalnej ugody. Hlunder rzeczywiście zabił go, jednak zdołał się od tego wymigać.

Hlunder Liyasam twierdzi, że chce siać spustoszenie w wielkiej bitwie między Sardan a Tahmar. Wszyscy wiedzą, że to rozstrzygające spór wydarzenie zbliża się wielkimi krokami i Hlunder wykonuje teraz porządną pracą samokształceniową w celu przygotowania się do walki.

Imię: Hlunder Liyasam
Płeć: mężczyzna
Rasa: człowiek
Klasa: mnich 12
Skala wyzwania: 12
Rozmiar: średni
Kości Wytrzymałości: 12k8+24 (60pw)
Inicjatywa: +7 (+3 Zrę, +4 Poprawiona Inicjatywa)
Szybkość: 21m
Klasa pancerza: 16 (+6 premia klasowa)
Atak: uderzenie bez broni +9 wręcz
Obrażenia: uderzenie bez broni 1k12+4
Charakter: praworządny neutralny
Rzuty obronne: Wytrw+12, Ref+13, Wola+14
Atrybuty: S 18, Zr 16, Bd 14, Int 9, Rzt 18, Cha 6
Wzrost: 1,70m
Umiejętności: Nasłuchiwanie +9, Wspinaczka +9, Ciche poruszanie +8, Upadanie +8, Skakanie +9, Wyzwalanie się +8, Ukrywanie +8, Pływanie +9, Równowaga +8
Atuty: Poprawiona inicjatywa, Żelazna wola, Wielka wytrwałość, Błyskawiczny refleks, Potężny atak, Rozszczepienie, Odbicie strzał, Poprawione przewracanie
Specjalne cechy i ataki: Uderzenie bez broni, oszałamiający atak, uchylanie, Spokojny umysł, Powolny upadek (15m), Czystość ciała, Jedność ciała, Skok w chmury, Poprawione uchylanie, Uderzenie ki +1, Diamentowe ciało, Daleki krok, Diamentowa dusza.
KOMENTARZE (0) Zaloguj się aby dodać komentarz. Nie masz konta? Zarejestruj się!
Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

Copyright © 2004-2019 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 24 kwi 2019, 19:19 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka