Broń i przedmioty

Naszyjnik Niezgody

tekst archiwalny - 1 sierpnia 2006
Z pozoru gustownie i niegroźnie wyglądający naszyjnik, a jak się okazuje, ma demoniczne właściwości. Osoba nosząca ów naszyjnik, staje się powodem waśni gdziekolwiek się pojawi.

Udoskonala się jej umiejętność blefowania (+3), co znacznie ułatwia postaci np. skłócenie dwóch innych osobników. Dzieje się tak nawet, gdy gryzie się to z charakterem postaci. Nie jest istotne jaki poziom posiada postać, nosząca naszyjnik. Bohater zazwyczaj nie jest świadomy, co jest powodem gwałtownych zmian charakteru, lecz z czasem zaczyna się do tego przyzwyczajać, a nawet jest zdolny to zaakceptować i polubić. Nie wolno pozwolić, by postać nosiła ów naszyjnik zbyt długo, gdyż wtedy zrośnie się z jej ciałem i jedynym sposobem na pozbycie się kłótliwych cech, będzie ściągnięcie klątwy przez potężnego kapłana za pomocą specyficznego wywaru.

Jeżeli chciałbyś sprawić komuś taki prezent, wystarczy, że pójdziesz do pierwszego lepszego sklepu z biżuterią i kupisz tam zwyczajny naszyjnik; następnie zdobądź włos łotrzyka i „zamontuj” go na stałe w którejś części naszyjnika...
KOMENTARZE (0) Zaloguj się aby dodać komentarz. Nie masz konta? Zarejestruj się!
Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

Copyright © 2004-2019 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 24 kwi 2019, 19:09 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka