Broń i przedmioty

Klepsydra Mnicha

tekst archiwalny - 1 sierpnia 2006
Z pozoru zwykła klepsydra, z najzwyklejszym piaskiem w jej wnętrzu. Mało kto spodziewałby się, iż ma ona tak skomplikowane, a zarazem „chytre” właściwości. A jednak!

Dzięki ukrytej łodyżce liścia z drzewa noszącego wdzięczną nazwę „Cienioczub” w dolnej części klepsydry, posiada ona magiczne właściwości. Ten wyjątkowy rodzaj czasomierza pozwoli Ci na przyspieszenie lub zmniejszenie prędkości opadania piasku z jednej komory do drugiej. Na uzyskanie owego efektu, pozwoli Ci odpowiedni poziom wyciszenia wewnętrznego, aby tego dokonać, musisz wykonać test na koncentrację o stopniu trudności +16, dodając swoją premię z inteligencji. Jeśli Ci się to uda, to znalazłeś sposób na przechytrzenie przeciwnika. Klepsydra może znaleźć wiele zastosowań. Zależy to tylko i wyłącznie od wyobraźni gracza. Jednak musisz być ostrożny, gdyż opary ze zbitej klepsydry są trujące. Wystarczy jedyne pięć minut wdychania oparów, a śmierć bezpowrotnie wtrąci Cię do czeluści piekieł.
KOMENTARZE (0) Zaloguj się aby dodać komentarz. Nie masz konta? Zarejestruj się!
Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.

Copyright © 2004-2019 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 24 kwi 2019, 19:07 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka