Broń i przedmioty
  • Damr-Hetor

    Damr-Hetor to bardzo nietypowa bransoleta. Została stworzona przed trzydziestoma laty przez Voorlańskiego nekromantę Shar'Agona. Czarodziej ów miał na swoich usługach liczącą kilkuset żołnierzy armię ożywionych szkieletów. Spośród nich wybrał dwa tuziny najlepszych wojowników i w ten sposób stworzył elitarny oddział "Damr-Hetor". W języku ludzkim znaczy to ni mniej, ni więcej tylko 'Szerzący Śmierć'. Specjalnie dla nich zaklął dwadzieścia cztery bransolety i tchnął w nie szereg niezwykłych, magicznych mocy.

  • Bransolety Scalania

    Oto dwie drogocenne, wysadzane szafirami złote bransolety o specyficznych właściwościach, a mianowicie pozwalające na scalenie się dwóch postaci jednej rasy w jedną osobę. By owo scalenie doszło do skutku wystarczy jedynie założyć bransolety w tym samym momencie co partner. Efektem tego jest jeden osobnik o zdwojonej liczbie ataków i o klasie pancerza tego osobnika, który miał ją wyższą. Dodatkowo powstała postać otrzymuje zdolność widzenia w ciemności i +4 do nasłuchiwania, jak również wyostrza jej się węch w związku z kumulacją cech obu osobników. Warunkiem tego, aby owo scalenie w ogóle zaszło, jest posiadanie co najmniej 5 poziomu, jak również pomyślne wykonanie testu na koncentrację o ST 20. W razie nieudanej próby w teście postać otrzymuje –3 do KP na 1k6 rund.

    • 0 Komentarzy • 642 Wyświetlenia
    • Shira – 1 sie 2006, 15:59

Copyright © 2004-2019 Bestiariusz.pl. Wszelkie prawa do treści, grafiki oraz zdjęć dostępnych na stronie są zastrzeżone na rzecz Bestiariusz.pl lub odpowiednio na rzecz podmiotów, których materiały są udostępnianie na podstawie współpracy z Bestiariusz.pl.

Teraz jest 24 kwi 2019, 19:11 — Strefa czasowa: UTC + 1
Engine: NERV 4.0 BETA
Warunki użytkowaniaPolityka prywatnościUsuń ciasteczka